BAZAREK dla LASU RĄK

Możesz wziąć udział w aukcjach pięknych przedmiotów, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na ratowanie naszego sklepu/galerii z rękodziełem. Licytacje odbywają się na Facebooku w grupie BAZAREK dla LASU RĄK.

Jak to działa?

Las Rąk wstawia przedmioty do licytacji – użytkownicy licytują, wygrywa ta osoba, która w momencie zakończenia aukcji podała najwyższą cenę. Zwycięzca aukcji wpłaca wylicytowaną kwotę na zbiórkę społecznościową „Ratujemy Las Rąk – Laboratorium Rękodzieł”. Po ustaleniu dokonania wpłaty przedmiot, który został wygrany, jest wysyłany przez Las Rąk do kupującego.

Klient wstawia własne przedmioty do licytacji – użytkownicy licytują, wygrywa ta osoba, która w momencie zakończenia aukcji podała najwyższą cenę. Zwycięzca aukcji NIE WPŁACA PIENIĘDZY NA KONTO OSOBY, KTÓRA PRZEKAZAŁA PRZEDMIOT NA LICYTACJĘ, pieniądze muszą zostać wpłacone na zbiórkę społecznościową „Ratujemy Las Rąk – Laboratorium Rękodzieł”. Po ustaleniu dokonania wpłaty wstawiający (na własny koszt) wysyła przedmiot osobie, która wygrała licytację (chyba, że wcześniej zadeklaruje, że nie ma możliwości opłacenia przesyłki).

Co jest wystawiane na aukcjach?

Na BAZARKU dla LASU RĄK wystawiane jest przede wszystkim unikatowe rękodzieło – biżuteria (najczęściej srebrna), ręcznie szyte lalki i pluszaki, czapki, torby, bransolety, brosze, obrazy, przerobione artystycznie fotografie, oryginalnie zdobione portfele czy kosmetyczki, ceramika, szkło, pamiątki, poduszki, książki.

Działaj.

Dziękujemy za każde wsparcie.

Licytuj w facebookowej grupie BAZAREK dla LASU RĄK: https://www.facebook.com/groups/844190539436436/

Wpłać pieniądze na zrzutce Ratujemy Las Rąk – Laboratorium Rękodzieł: https://zrzutka.pl/ratujemy-las-rak-laboratorium-rekodziel